Žabice smo se prvi mesec kaj hitro navadile na novo skupino in vzgojiteljice. Naši trije novinčki( en novinec pride kasneje) so se brez težav uvedli v naš ritem in tako smo lahko že počasi začeli z našo temo KAHLICA BAHLICA.

Vsakodnevno smo brali kratke zgodbe, ki so v knjigi, ter prepevali pesmice. Da je bilo bolj zanimivo, so nam pomagale lutke miška, žabica in polžek.

Veliko smo se igrali z dojenčki, jih oblačili in obuvali, ter dajali na kahlico.

 Začeli smo tudi z likovno dejavnostjo. Risali smo žabice, barvali tetko jesen ter prosto risali. Ob tem smo spoznavali različne pripomočke, ki jih potrebujemo.

Ker imamo zelo radi glasbo in ples, smo velik del dopoldneva namenili le temu.

V mesecu septembru smo praznovali prvi rojstni dan, kjer smo si tisti dan popestrili z mehurčki, glasbo in igro. Tudi posladkali smo se. Praznovali smo tudi 1.jesenski dan, kjer smo si v igralnico prinesli jesenske plodove, se z njimi igrali in naredili jesenski poligon.

Dostopnost