Še en mesec je za nami. Aprila smo se pogovarjali o naših čustvih. Vsak dan smo izražali čustva preko gibanja, petja (Ko si srečen), poslušali smo različne zgodbe, ki govorijo o čustvih (Piščanček Pik, Mišek Tip-strah me je, Kaj slišiš mali mišek,…). Razvrščali smo čustva z žogicami in blazinami, ki imajo čustva narisana in poleg tudi utrjevali barve, katere otroci zelo dobro poznajo.

Sredi meseca pa nas je obiskala tudi medicinska sestra. Skupaj z Mravljicami smo se igrali zdravnika in zmajčku pomagali pri umivanju zob.

Ta mesec smo naredili tudi celo košaro pirhov, s katero smo popestrili našo garderobo. Konec meseca pa smo pobarvali dva korita z akrilnimi barvami, vanju  smo posadili sivki in posejali medonosne rastline, z njima bomo okrasili našo ograjo na igrišču.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost