Minil je drugi dan naše pustolovščine. Zjutraj nasmejani smo se zbudili. Polni energije in moči smo pričakovali novi dan. Najprej odšli smo na zajtrk, nato pospravili sobe in se odpravili na bazen. Tam razdelili smo se v svoje skupine, kjer delali različne smo vaje in vragolije. Učili smo se drsenje, saj želimo vsi osvojiti morskega konjička. Najbolj veseli pa bili smo vsi, da na tobogan smo odšli. Voda res utrudila nas je zelo. Pojedli vso smo kosilo in brez pritoževanja zaspali in se komaj zbudili.

Popoldne na bazenu delali še različne smo vaje in učili se začetne vaje prsnega plavanja. Odšli smo tudi na sladoled, da dobili smo še dodatnih moči. Po plavanju odšli smo na večerjo in večerni sprehod. Na list papirja smo upodobili kaj nam bilo najbolj je všeč.

Sedaj pa sladko spimo in si nabiramo novih moči, da jutri pokažemo, kaj vse smo se naučili in si morske konjičke pridobimo.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost