GOZD – NAŠA DRUGA IGRALNICA

Gozd je prostor kjer otroci zelo radi preživijo svoj čas. V njem se zabavajo, sprostijo, igrajo, raziskujejo, krepijo medsebojne odnose in gibalne spretnosti. Ravno zaradi vseh pozitivnih lastnostih, ki nam jih daje gozd, se z otroki večkrat odpravi na raziskovanje.

V gozdu utrjujemo tudi znanje, ki ga pridobimo v igralnici.

V začetku leta, ko je bilo topleje smo se skoraj vsak teden odpravili v gozd. V njem so se otroci gibali, ustvarjali, gradili hišice, se gugali, hodili na višini, barvali z naravnimi barvami in poslušali zgodbe.

Uživali so vedno, ko smo prišli v naš kotiček pod drevesi.

Ker je jeseni na vrtčevskem igrišču veliko listja, so otroci poskrbeli, da smo ga nekaj pospravili. Obiskal nas je tudi lovec, ki je predstavil pomen lovca za gozd in živali.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost