Projekt »Spodbujamo prijateljstvo« je del širšega programa Šola sobivanja, ki združuje projekte z različnih področij trajnostnega razvoja.  Organizator projekta Spodbujamo prijateljstvo je Sobivanje – društvo za trajnostni razvoj, projekt pa podpirata tudi družba BTC, kot glavni partner in Zavarovalnica Triglav.
Namen natečaja je otroke spodbujati k pozitivnemu razmišljanju o prijateljstvu in razvijanju dobrih odnosov z vrstniki. V okviru natečaja so lahko otroci svoja razmišljanja o prijateljih in vsem, kar jim je v zvezi z njimi pomembno, narisali, napisali, fotografirali ali naredili filmček.

Tudi v našem vrtcu so k projektu pristopile vse skupine. Vsa dela so bila pregledana iz strani komisije in v ožji izbor sta bila izbrana tudi izdelka skupine Mravljic in Ježkov. V prihodnjih tednih bosta plakata razstavljena v prostorih nakupovalnega središča BTC Novo mesto, kjer si jih boste lahko tudi ogledali.

Iskrene čestitke obema skupinama in njihovim vzgojiteljicam.

koordinatorka projekta
Mojca Vidmar

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost