Gregorjevo nas je spodbudilo, da smo dopoldan preživeli na travniku, ob gozdu in v gozdu.

Zjutraj smo se odpravili proti gozdu in na poti srečali potoček. Ustavili smo se ob njem, ga nekaj časa poslušali, nato pa mu zapeli in zaplesali pesmico o potočku. Pot smo nadaljevali s  petjem pesmic o pomladi ter opazovali, kako se prebuja narava. Opazili  smo prve zvončke, žafrane in trobentice. Na trobentico smo poskušali zatrobiti.

Ko smo prišli do gozda, smo se odločili, da gremo na lov. (igra: A gremo na lov?) Premagovali smo različne naravne ovire in prišli do skrivnostne votline. Spraševali smo se, čigav dom je tam?

Prišla je ideja, da je tam dom medveda, zato smo hitro zbežali proč in poskušali priti po isti poti z ovirami  do cilja. Uspešno smo premagali vse ovire in tako zbežali medvedu, zato smo veseli zapeli in zaplesali Bela, bela Lilija. Vsi veseli in utrujeni, smo nato  postali še lačni, zato smo si malico privoščili kar v gozdu. Malo smo se še posladkali, da smo se  lažje  vrnili nazaj  v vrtec.

Preživeli smo en lep, sončen in razigran dan!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost