Pa je mimo prvi mesec v tem koledarskem letu. Januarja smo začeli z temo zobozdravnik in zdravnik. Začeli smo z umivanjem zob na naši didaktični igri. Naučili smo se pesmico Didel didel dajčka, prebirali zgodbe o zobozdravnikih in  zobkih ter si ogledali risanko Kaja pri zobozdravniku. V drugi polovici meseca pa smo obdelali še zdravnika. Igrali smo se igro vlog, kjer smo skrbeli za dojenčke in svoje prijatelje, ki so prišli k zdravniku po pomoč. Po zajtrku smo začeli tudi z novo rutino, ko na blazini ležimo in poslušamo umirjeno glasbo, to traja nekaj minut, potem pa veselo na delo.

Obiskali smo tudi šolsko knjižnico, kjer nam je pedagoginja Marta prebrala zgodbo Kaja pri zdravniku. Obisk smo popestrili z vožnjo v dvigalu.

Veliko časa smo zopet preživeli v večnamenskem prostoru, kjer smo se dodobra razmigali, v skupini pa smo se igrali z svetlobno mizo in barvnimi kockami.

Obiskali pa smo tudi deželo kozolcev, kjer smo veselo tekali in se igrali.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost