Mesec oktober tokrat ni bil na strani naših malih mravljic, saj nam je mesec prinesel polno bolezni in posledično tudi odsotnost otrok v oddelku. Obe Mojci sva vseeno zavihali rokave in otrokom pripravili pester nabor vsebin.

S pomočjo zgodbe Razbita buča so se naše dejavnosti ves mesec prepletale z jesenjo in gozdni živalmi. Naši otroci najbolj uživajo o poslušanju pesmic in deklamacij, ob katerih pa tudi že sodelujejo z obrazno mimiko ter z rokami. Zgodbo Razbita buča smo lutkovno uprizorili, se učili novih pesmi o gozdnih živalih, si jesensko okrasili garderobo, izdelali svoje prve likovne stvaritve ter spoznavali vrtčevske prostore – predvsem večnamenski prostor. Konec meseca jesenskih počitnic otroci niso kaj nič izkoristili za počitek, ampak bolj za prebolevanje različnih bolezni.

Naj nam bo mesec november bolj naklonjen.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost