Oktober smo začeli s tednom otroka, katera tema je bila “Razigran uživaj dan”. Vsak dan smo za otroke pripravile različne dejavnosti. V ponedeljek nas je obiskal Mare Čare, ki nas je razveselil z različnimi čarovnijami. V torek so otroci poiskali zaklad, v katerem so bile sestavljanke različne zelenjave, katere so otroci sestavljali. V sredo nas so obiskali iz skupine Nasmeh, zaplesali in zaigrali so nekaj ljudskih plesov. V četrtek smo odšli v kino v večnamenski prostor, kjer smo si ogledali risanko Paljčič. V petek pa smo imeli zabavo v večnamenskem prostoru, kjer smo se sladkali z kostanjem in drugimi dobrotami, za katere ste poskrbeli starši. Vzgojiteljice pa so poskrbele za poslikavo obraza in ples.

V skupini izdelali hiško iz kartona, katero so otroci pobarvali in nato komaj čakali, da so se igrali v njej. Naučili smo se pa tudi pesem Hiško zidamo od Romane Krajnčan. Odtisnili smo listke na plakat drevesa in v našo miško iz jajčne embalaže vtikali cofke. Vsak dan smo se razgibali ob glasbi Od glave do peta in večkrat preživeli gibalni dan v večnamenskem prostoru. Igrali smo se z senzornimi igračami, najbolj so bili otroci navdušeni nad svetlobno mizo.

Ta mesec so bili otroci odsotni tudi zaradi bolezni rok, nog in ust. Upam, da naslednji mesec začnemo v polni zasedbi

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost