December smo začeli z delavnicami s starši in starimi starši, ki so nam pomagali, da je naša igralnica bila še bolj pravljična. Veliko smo ustvarjali, tako novoletne smrekice, izdelali smo čestitko za starše, delavce šole in vrtca, se igrali z cofki, ki smo jih vtikali v našo smrekico iz jajčne embalaže. Na kahlici smo prepevali zimske pesmi in prebirali božične zgodbo. Praznovali smo tri  rojstne dni, dva še od novembra, zaradi odsotnosti otrok. Obiskal pa nas je tudi dedek Mraz z igrano igro Čigavo je darilo, gledališča Kolenc.

Igrali smo se s snegom in s senzornimi kroglicami. Ter preživeli kar nekaj časa v večnamenskem prostoru, kjer smo se razgibavali, tekli, skakali in premagovali ovire preko blazin in drugega telovadnega orodja. Za konec pa smo izdelali testo za vaflje in jih pekli, da je zadišalo po sladkem po celem vrtcu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost