Tako kot je junij hitro prišel se je tudi zaključil. V vrtcu smo še praznovali rojstne dneve, ki jih otroci imajo sicer kasneje, vendar jih zaradi počitnic in manj otrok v vrtcu, takrat ne moremo praznovati.

Ta mesec smo si ogledali risanko Piki na plaži in spoznavali morske živali. Otroci so jih hitro poimenovali ob opazovanju preko slik, ki so razobešene po naši igralnici. Naučili smo se tri nove pesmice (Po morju pluje ladja, Lubenica in Gusarska), po zajtrku pa smo poleg prepevali tudi ostali, katere smo se naučili. Najraje pojejo Pikapolonico in Lubenico.

Bili smo tudi ustvarjalni, barvali smo mavčne odlitke, pobarvanke z morskimi živalmi in vsaka skupina je naredila izdelke, s katerimi smo okrasili naš večnamenski prostor. Mi smo naredili želvice.

Na terasi smo ob praznovanju prvega poletnega dne uživali v igri z senzornimi kroglicami.

Veliko časa smo preživeli na prostem, tako na sprehodih, kot tudi na igrišču. Tu smo se končno lahko tudi malo pomešali med seboj, saj se je v tem mesecu zaključila tudi epidemija, ki je kar popestrila preteklo vrtčevsko leto.

Vsem želiva veliko sonca in lepih trenutkov, ki jih boste preživeli v času počitnic s svojimi najdražjimi.

Janika  in Beti

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost