V mesecu februarju smo končno prišli nazaj tudi v skupini Ladjic. Tokrat v polnem številu, kajti pridružili so se nam tudi štirje novi otroci. Mesečno temo, v skladu z LDN – jem smo dale na stran, ter se posvetile otrokom in samem uvajanju. Velik poudarek smo namenile higieni, rednem umivanju ter kahlici. Ob zgodbah iz knjige Kahlica bahlica so se otroci navadili hoditi na kahlice, nekateri pa celo odvadili od pleničk. Kolikor se je dalo smo tudi likovno ustvarjali (barvali z barvicami, voščenkami, tempera barvami, lepili na podlago, plastelinom,..). Ker se večnamenskega prostora trenutno ne moremo posluževati, smo gibalne dopoldneve omogočile kar v igralnici, kjer so otroci urili svoje spretnosti. Prav tako pa smo tudi veliko časa preživeli na zraku, naši terasi, kjer otroci zelo uživajo.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
Dostopnost