• Utrjevanje hoje po stopnicah v galerijo OŠ in nazaj, hoja na oder;
 • Vaja za zaključno prireditev : petje pesmic – Božični čas, Gugalnica;
 • Utrjevanje, poslušanje, petje pesmic: Sonce se smeje, Moj očka, Ko zjutraj se zbudim, Smrečica, Barčica;
 • Igre na igrišču, druženje z ostalimi skupinami;
 • Zaključna prireditev ob 40 – letnici vrtca v Šentrupertu – v galerij OŠ: Cicimuzikalčki, Hobotnice, Klobuki, Miške in Mehurčki, govori, mlajši dve skupini na posnetkih, pogostitev v večnamenskem prostoru vrtca, ogled fotografij generacij otrok v minulih letih , razstave slik na steklu – starejše skupine, prodaja knjig – Mozaiki časa v otroških očeh – ob 40- letnici časa delovanja Vrtca Čebelica v Šentrupertu , ki sta jo pripravili sodelavki Antonija in Damijana;
 • Praznovanje rojstnih dni otrok – tudi tistih , ki imajo rojstni dan med počitnicami: petje pesmic za slavljence, voščilo, darilo za slavljence, fotografiranje s torto, dobrote od doma;
 • Poslušanje glasbene pravljice ob slikah iz knjige, pesem Potoček;
 • Opazovanje traktorja z balirko, delanje bal, mešanje mrve z mešalcem, delanje redi pobiranje redi z nakladalko;
 • Izvajane gibalnih dejavnosti za Mali sonček;
 • Podelitev diplom za Mali sonček;
 • Izlet s skupino Hobotnice na letališče Brnik, vožnja z avtobusom, opazovanje prometa in okolice, petje in poslušanje pesmic med vožnjo, ogled helikopterjev – policijski, vojaški, pristajanje letal, polnjenje goriva v helikopter;
 • Praznovanje prvega poletnega dne, ki sta ga pripravili Beti Koračin in Andreja Pečjak : v večnamenskem prostoru – opazovanje milnih mehurčkov, razgovor ob zimskih oblačilih, na igrišču: delanje mehurčkov s plastenkami in milnico, spuščanje igrač po vodnem toboganu, slikanje z barvnimi mehurčki, igre v peskovniku;
 • V času počitnic združevanje skupin, igre na travnatem igrišču – v senci, opazovanje košnje trave hišnika s traktorjem;
 • Vsakodnevno poslušanje pravljic pred počitkom: po CD jih ali branju vzgojiteljice.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest