V zadnjem mesecu v letu  se je vse vrtelo okoli božično-novoletnih praznikov. V začetku meseca smo pripravili popoldansko ustvarjalno delavnico za starše kjer so otroci skupaj s starši  izdelali namizno dekoracijo, sicer pa smo Miške veliko ustvarjale ves mesec. Izdelovali smo voščilnice ter praznične okraske za igralnico in smrečico, smrečico v Deželi kozolcev ter za okrasitev večnamenskega prostora. Igralnico smo preuredili, jo pospravili in okrasili tako, kot se za praznik spodobi. Obiskal pa nas je tudi Dedek Mraz, ki nam je prinesel nove igrače.

Ob koncu meseca pa smo pekli piškote in kuhali čaj ter si pripravili pravo čajanko. Veseli december pa smo zaključili s prazničnim rajanjem skupaj z ostalimi skupinami v večnamenskem prostoru kjer smo skupaj plesali, se igrali ter proslavili prihod zime in se tako poslovili od starega leta.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest