V mesecu novembru smo se posvetili gozdnim živalim. Skozi pesmice smo spoznali ježa, medveda in veverico. Pesmice smo s pomočjo ročnih lutk in kostumov otrokom predstavile in jih na ta način tudi začele navajati na usmerjeno dejavnost.

V drugem tednu smo praznovali rojstne dneve otrok, ki so jih sicer imeli v mesecu septembru. Otroci so v vrtec prinesli svojo najljubšo knjigo, ki smo jo skupaj z ostalimi otroki pogledali, prebrali ter zapeli pesmice. Otrok se je slikal ter prejel darilo. Ker pri praznovanju nimamo nič sladkega, smo otrokom iz sadja naredile različne, zanimive prikaze.

Otroci so se tudi spoznavali z malimi instrumenti. Pri njihovi uporabi so zelo uživali.

V tem mesecu smo tudi izdelali nekaj likovnih izdelkov. Tudi tukaj so otroci zelo uživali.

Konec meseca pa je bil velik upad otrok v skupini, zato smo se združili s skupino Bonbončki.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest