V mesecu novembru smo se male miške pogovarjale o družini in prijateljih. Spoznali smo nekaj novih pesmi, igrali na male instrumente, obiskovali šolsko knjižnico, se gibali, prebirali zgodbe, ustvarjali ter se igrali.

Pogovarjali smo se o zdravi hrani, spoznali kakšno hrano so naši predniki jedli nekoč ter imeli pravi tradicionalni slovenski zajtrk. Vrtec je obiskal tudi čebelar, ki nam je predstavil čebele ter razložil kako ljudje pridobimo med.

Lotili smo se tudi manjšega projekta preurejanja igralnice – uredili smo kotiček za sproščanje in igro v katerem imajo otroci tudi svoje družinske fotografije, ki si jih z velikim veseljem in zanimanjem ogledujejo.

Konec meseca pa smo čas namenili predvsem pripravam na praznični bazar ter prosti igri. Izdelali smo tudi praznične okraske, v okviru nagradnega tečaja Qlandie, za okrasitev smrečice v Qlandii Krško. Mesečni sklop dejavnosti smo tako zaključili v znamenju prazničnega vzdušja, ki se nadaljuje v veseli december.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest