Mesec september smo  posvetili uvajanju ter spoznavanju otrok in prostora. Mesečne dejavnosti smo poimenovali »Jaz sem mala miška«, preko različnih dejavnosti pa smo spoznavali miške, prepevali pesmice in brali zgodbice o miškah, izdelovali različne izdelke ter se igrali. Pogovarjali smo se tudi o jeseni, ter z ostalimi skupinami praznovali prvi jesenski dan v večnamenskem prostoru, kjer smo si ogledali gledališko predstavo »Kako je ježek našel prijatelja« v izvedbi vzgojiteljic. Veliko časa pa smo namenjali tudi navajanju na kahlico, pri čimer smo bili zelo uspešni, saj smo samo kahlico vpeljali v vsakodnevno dnevno rutino.

Mesec je minil kot bi mignil. Veliko smo se igrali, crkljali, ustvarjali in se imeli zelo lepo.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest