September, uvajalni mesec je za nami. Otroci so se do konca meseca navadili na novo okolje, naju in na nove otroke. Ta mesec je bila tema žoge, tako smo se veliko igrali z različnimi žogami, prepevali pesem o žogici in prebrali zgodbo Rdeča žoga. Otroci so pobarvali žoge, risali smo s frnikolami, izdelke pa smo razstavili v garderobi, kjer si jih starši lahko ogledate, nato pa jih najdete v “stonogi” in z njimi okrasite otroško sobo, še doma.

Veliko smo se družili z Miškami in preživljali dopoldneve na terasi, popoldneve pa so nas starši našli na vrtčevskem igrišču, kjer smo izkoristili toplo jesensko sonce. Ponedeljki so rezervirani za vadbene ure v večnamenskem prostoru, kjer spoznavamo različno telovadno orodje.

Poseben dan je bil prvi jesenski dan, ko smo si ogledali predstavo vzgojiteljic, Kako si je ježek našel prijatelja. Nato pa smo se v igralnici posladkali s jabolčno čežano.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest