Za nami je drugi zelo pester in zanimiv dan. Otroci so spoznali in se naučili veliko novih stvari.

Zjutraj po zajtrku smo odšli na bazen, kjer smo se spoznali z drsenjem na vodi. Otroci so bili pri tem zelo vztrajni in so kmalu osvojili to prilagoditev na vodo. Igrali so se tudi na njihovem najljubšem delu  term, gusarski ladji in se spuščali po toboganu. Nekateri so zbrali veliko poguma in se spustili po strmem, zelenem toboganu.

Po bazenskem delu, je sledilo kosilo in počitek, ki so ga vsi dodobra izkoristili in si nabrali novih moči za popoldansko kopanje.

Popoldne so nekateri otroci spoznali že s prvo plavalno tehniko, udarec za prsno plavanje in ga dobro osvojili. Otroke smo tudi preverili pridobitev konjičkov. Izkazali so se zelo dobro.

Po kopanju je sledila večerja, branje pravljice, podelitev priznanj in sladko spanje.

Bil je zanimiv dan.