Z otroki smo okoli 11. ure srečno in varno prispeli na naš težko pričakovani cilj, Terme Čatež. Razdelili smo se v sobe. Čakalo nas je kosilo in kratko počivanje. Po počitku smo odšli na igrala in sladoled. Nato je sledilo veselo čofotanje v bazenu. Otroke smo razdelile v dve skupini, Morski psi in Ninje, glede na stopnjo prilagoditve na vodo.

Otroci so se najbolj razveselili igre na gusarskem otoku in spuščanja po toboganih. Smo pa spoznali tudi osnove prilagajanja na vodo, kjer so se ravno tako, preko igre zelo zabavali.

Po uživanju v bazenu je bila na vrsti večerja ter večerni sprehod, kjer smo si ogledali Indijansko vas. Utrujeni od celodnevnega dogajanja, smo še zbrali moči za poslušanje pravljice za lahko noč in nato vsi brez težav zaspali.

Otroci so mnenja, da je plavalni tečaj zakon.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest