Mesec december je bil v skupini vetrnice  PRAVLJIČNI MESEC.

Vsako jutro smo v jutranjem krogu prebrali eno pravljico, ter se o njej pogovarjali.

Okrasili smo si igralnico in postavili smrečico. Obiskal nas je Dedek Mraz, ki nam je prinesel zelo veliko igrač, ter si ogledali predstavo NAGAJIVA ŠKRATA v izvedbi družinskega lutkovnega gledališča Kolenc.

Izdelovali smo okraske za okrasitev smrečice v  Deželi Kozolcev.

Namesto delavnic s starši smo izvedli, s skupino Gumbi, nočni pohod z lučkami. Odšli smo mimo Škrljevega,  Drage, kjer smo imeli kratko postojanko (okrepčali smo se s čajem, rogljičkom ter pito, ki smo jih spekli v vrtcu)in nazaj v vrtec.

Za starše smo spekli velik piškot z novoletnimi željami.

V vrtcu smo praznovali  1. zimski dan. Vzgojiteljice so nam pripravile lutkovno predstavo Mojca Pokrajculja.

Pridno smo opravljali bralno značko, tako da je bralno značko opravilo že veliko otrok.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest