December smo pričeli z novoletno delavnico s starši, ki so nam pomagali, da je naša igralnica zažarela v zimski praznični preobleki. Ta mesec sva za vsak dan pripravili dejavnost, katero so otroci našli v darilu in smo jo nato ta dan izvedli. Veliko smo likovno ustvarjali, krasili smrečico iz filca, lepili snežinke na samolepilno sliko na oknu, ob torkih smo izkoristili večnamenski prostor in uporabili različno telovadno orodje.  Obiskali so nas iz Gledališča Kolenc, z igro Nagajiva škrata in dedkom Mrazom, ki nas je tudi letos obdaril z različnimi darili. V Deželi kozolcev smo okrasili naravno smrečico, ki so jo za nas pripravili.  21. 12. 2017 smo praznovali prvi zimski dan. Na začetku smo si ogledali lutkovno igro Mojca Pokrajculja nato pa smo v večnamenskem prostoru skupaj rajali na praznično glasbo.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest