Oktober smo začeli z tednom otroka, katerega tema je bila: “Povabimo sonce v vrtec”. V ponedeljek smo imeli popoldansko druženje ob palačinkah. V torek smo se igrali z naravnim materialom in si naredili čutne vrečke, v sredo so nas obiskali dedki in babice, s katerimi smo izdelali velika sonca, ki nam krasijo igralnico. V četrtek smo imeli v načrtu glasbeno dopoldne, vendar je zaredi bolezni obisk glasbenice Mateje Gojup odpadel, tako smo izkoristili lepo vreme in preživeli dopoldne v igri na terasi. V petek pa nas sta nas obiskala dva frizerja in otrokom naredila mavrične frizure. Nadaljevali smo s spoznavanjem in igranjem na male instrumente. Spoznali smo bobne in jih nato tudi pobarvali, si naredili ropotulje in uživali v zvokih zvončkov. Pričeli pa smo tudi s projektom Zdravje v vrtcu, kjer vsak teden obdelamo eno vrsto hrane in vse prikažemo na veliki prehrambeni piramidi v večnamenskem prostoru. V oktobru sta bili to sadje in zelenjava.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest