V skupini Hiške je 19 otrok, starih od 2-4 let. V mesecu septembru smo se spoznavali. Veliko časa smo namenili skupni igri, druženju in gibanju. Vsako jutro smo se med seboj pozdravili z jutranjimi objemi in si tako zaželeli lep dan. Glede na to, da so otroci prišli iz treh skupin, so se že lepo med seboj povezali in navezali prijateljske stike. Veliko smo tudi ustvarjali in si tako okrasili igralnico. Vsak otrok si je na okno odtisnil svojo hiško, uril v rezanju papirja s škarjami in pobarval jesenski listek. Ker otroci zelo radi prepevajo, smo se naučili nekaj pesmic in spoznali inštrument flavto. Praznovali smo tudi rojstni dan in prihod jeseni. Skuhali smo najboljšo jabolčno marmelado in se sladkali s palačinkami. Uvajalni mesec september nam je v vrtcu minil zelo hitro in veselimo se novih dogodivščin v prihodnjih mesecih.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest