V skupini Gumbki so otroci stari 4 -5 let. Otroci so združeni iz prejšnjih skupin Balončki in Zvezdic. Pridružili pa so se nam tudi trije novinci, dečki, ki so jih otroci lepo sprejeli v sojo družbo. Tudi sami niso imeli nobenih težav pri uvajanju v vrtec, skupino, dnevno rutino. Še vedno se opazi povezanost otrok, glede na prejšnje skupine. So se pa začeli igrati tudi mešano.

V tem mesecu smo se spoznali s pravili skupine. Brali smo različne zgodbe na temo Gumbki ter tudi likovno ustvarjali. Ker imamo v skupini otroka s sladkorno boleznijo, so se otroci spoznali tudi s to boleznijo.

Praznovali smo dva rojstna dneva. Pri enem smo odšli k dečku na obisk, kjer nam je njegova mami pripravila zelo zabave igrice. Otroci so zelo uživali.

Mesec je hitro minil. Imeli smo se lepo in tako bomo tudi nadaljevali.