V skupini Gumbki so otroci stari 4 -5 let. Otroci so združeni iz prejšnjih skupin Balončki in Zvezdic. Pridružili pa so se nam tudi trije novinci, dečki, ki so jih otroci lepo sprejeli v sojo družbo. Tudi sami niso imeli nobenih težav pri uvajanju v vrtec, skupino, dnevno rutino. Še vedno se opazi povezanost otrok, glede na prejšnje skupine. So se pa začeli igrati tudi mešano.

V tem mesecu smo se spoznali s pravili skupine. Brali smo različne zgodbe na temo Gumbki ter tudi likovno ustvarjali. Ker imamo v skupini otroka s sladkorno boleznijo, so se otroci spoznali tudi s to boleznijo.

Praznovali smo dva rojstna dneva. Pri enem smo odšli k dečku na obisk, kjer nam je njegova mami pripravila zelo zabave igrice. Otroci so zelo uživali.

Mesec je hitro minil. Imeli smo se lepo in tako bomo tudi nadaljevali.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest